Dla rodziców z dziećmi do 6 lat.

Proces rozwoju wspieramy muzyką! Zaprojektowany jest tak, by ułatwić zdobywanie umiejętności komunikacji, uczenia się, mobilizacji, ekspresji, koncentracji fizycznej, emocjonalnej, intelektualnej i poznawczej.

Na czym polegają zajęcia

Na zajęciach

uczymy się kołysanek,

bawimy muzyką,

gramy,

śpiewamy,

tupiemy,

bębnimy…

co w duszy gra!

Rozwijamy umiejętności motoryczne, pamięć, koncentrację podczas przyjemności muzycznych działań- wspólnie, radośnie, twórczo i zespołowo w przyjaznym gronie!

Jeśli macie ochotę wspólnie ze mną pośpiewać i pograć na instrumentach ku szczęśliwości Waszych pociech- zapraszam z gorącym i radosnym sercem do zapisów!

Przygotowałam sporo ciekawych instrumentów, na których każdy będzie umiał zagrać.

GDZIE?

  • w Pompon- Bawialnia dla Dzieci na Armii Krajowej WROCŁAW

KIEDY?

  • poniedziałki o 10.00 (2x w miesiącu)
  • soboty o 10.00 i 11.15 (2x w miesiącu)

 

Umów się telefonicznie:

518 788 808

 

bądź mailowo:

natalia.bury@musiccare.com.pl

jak wolisz 🙂

RODZINNE MUZYKOWANIE Z NATALIĄ BURY

#WspólnieZDzieckiem #Rodzina #ZajęciaMuzyczne #Wrocław #DlaDzieci Zachwycona RADOŚCIĄ DZIECI ze wspólnego muzykowania ze swoimi super-rodzicami ...dzielę się z Wami filmowym fleszem wspomnień z ostatniego "Rodzinnego Muzykowania" 🙂 Montowanie tego nagrania dostarzyło mi ogromnej dawki endorfin! 😉 Być może Was nimi zarażę? 😀 👉 Sytuacja z poprzednich przygotowań znów się powtórzyła! <3 💚 😀💪💣 Pozostały już tylko nieliczne miejsca na NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ 24 LISTOPADA w drugiej utworzonej grupie na 11.15 🙂 więc kto zaspał z zapisami- niech szybciutko zgłasza się do POMPONA 🙂 ------------------------------------------🥁🎸🎶 Jeśli macie ochotę wspólnie ze mną pośpiewać i pograć na instrumentach ku szczęśliwości Waszych pociech- zapraszam z gorącym i radosnym sercem do zapisów na fb!------------------------------------------Przygotowałam sporo ciekawych instrumentów, na których każdy będzie umiał zagrać 🤩Nauczymy się kolejnej pięknej kołysanki, która ukołysze nie tylko dzieci 😍Będziemy rozwijać umiejętności motoryczne, pamięć, koncentrację podczas przyjemności muzycznych działań- wspólnie, radośnie, twórczo i zespołowo w przyjaznym gronie! 🤗-----------------------------------------z troską o przestrzeń dla rodzinnej zabawy,pozdrawiam Was ciepło!Natalia

Opublikowany przez Music Care Natalia Bury Wtorek, 20 listopada 2018
Przydatne porady, dotyczące improwizacji i tworzenia na bieżąco własnych piosenek dla dzieci.

Nikola Warda

Studenka I roku Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu
Zajęcia z Natalią sprawiły ogromną radość naszym seniorom, cierpiącym na demencję. Jej śpiew, granie i niezwykłe ciepło sprawiły, że ich twarzach pojawiły się uśmiechy i entuzjazm.

Maria Koźmińska-Brygoła

Kierownik Dziennego Domu Pomocy ``Na Ciepłej``